o mnie removebg preview

ANNA LEJCZAK

Nazywam się Anna Lejczak jestem certyfikowanym księgowym z dwuletnim doświadczeniem na stanowisku głównego księgowego w instytucji kultury. Uzyskałam tytuł magistra na Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu na wydziale Zarządzania i Informatyki w zakresie zarządzania kadrami. Przez 15 lat pracowałam na stanowiskach urzędniczych w tym 10 lat w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Nieustannie szkolę się w zakresie kadr i płac oraz przepisów podatkowych. Moim celem jest pomoc małym przedsiębiorcom w prowadzeniu księgowości i kadr z wykorzystaniem najnowszych technologii. Moją wizją jest w pełni zautomatyzowanie prac bez zbędnej dokumentacji.
Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci a moją pasją stało się poszerzanie wiedzy w zakresie rozwoju osobistego dzięki temu wiem, że każdy może osiągnąć sukces. W kontakcie z klientem chciałabym aby współpraca opierała się na wzajemnym poszanowaniu. Mam nadzieję na zbudowanie wartościowych relacji tak aby poprzez współdziałanie osiągać więcej i stale się rozwijać.”
0

pracy na stanowiskach urzędniczych

0

w tym lat pracy w zakładzie ubeczpieczeń społecznych