Główne korzyści

verified

Profesjonalne wsparcie księgowej i kadrowej

Zyskujesz certyfikowaną księgową i kadrową do prowadzenia księgowości i kadr. Pracujemy na oprogramowaniu Comarch ERP Optima które zawsze pozostaje w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Nasze biuro rachunkowe to idealne rozwiązanie jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą rozliczając się na ryczałcie czy na podatkowej księdze przychodów i rozchodów. Dodatkowo jesteśmy w stanie poprowadzić Ci kadry jeśli zatrudniasz do 10 pracowników. Ty dostarczasz dokumenty, my przygotowujemy rozliczenie miesiąca, a deklaracje wysyłamy online.

time is money

Oszczędność czasu i pieniędzy

Oszczędność czasu i pieniędzy zapewni możliwość prowadzenia spraw księgowych i kadrowych w jednym miejscu na jednym oprogramowaniu co ułatwi i przyśpieszy procesy decyzyjne w Twojej firmie. Księgowość online jest nie tylko wygodna, ale również opłacalna. Dzięki nam zaoszczędzisz również na zatrudnieniu osób odpowiedzialnych za kadry i płace.

safety

Bezpieczeństwo i spokój

Oprogramowanie Comarch zapewnia świadczenie usług na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę, że Twoje dane mają kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej firmy, dlatego wszystkie dane przetwarzane przez Comarch Data Center są chronione zgodnie z międzynarodowymi certyfikatami, wiodącymi standardami branżowymi, politykami prywatności, globalnymi i lokalnymi przepisami prawa oraz zabezpieczeniami fizycznymi. Jako biuro posiadamy komplet ubezpieczeń OC. Przekazując nam sprawy księgowe i kadrowe bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za prowadzoną dokumentację. Dzięki temu nie martwisz się o kontrolę z ZUS, Urzędu Skarbowego czy z Państwowej Inspekcji Pracy.

automation

Dostęp do najnowszych technologii

Nawiązując z nami współpracę otrzymujesz program do fakturowania online iFaktury24 za darmo na okres 12 m-cy. Korzystając z tej aplikacji możesz wystawiać dokumenty sprzedażowe, a następnie w bezpieczny sposób przesyłać je do biura za pośrednictwem Internetu.